Scoala nr. 28 Dan Barbilian Constanta

Gazeta Matematică JUNIOR

 

Gazeta matematică junior

etapa I

30 ianuarie 2018

Nr. Crt.

Nume și prenume elev

Clasa

Punctaj

Premiul

Profesor coordonator

1         

Munteanu George Gabriel

I A

100

Premiul de excelență

Moraru Constanda

2         

Olteanu Ilinca

I A

95

Premiul II

Moraru Constanda

3         

Iliescu Tudor Stefan

I A

90

Mențiune

Moraru Constanda

4         

Latea Tudor Constantin

I A

90

Mențiune

Moraru Constanda

5         

Chivu- Miron Rares

I A

85

Diplomă participare

Moraru Constanda

6         

Dinu Rares Ioan

I A

85

Diplomă participare

Moraru Constanda

7         

Zlate Alma Maria

I A

85

Diplomă participare

Moraru Constanda

8         

Barcaru Amalia

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

9         

Covata Vasian Darius

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

10     

Cusu Costa

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

11     

Demeca George

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

12     

Dragomir Victor Nicolae

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

13     

Nacuta Bianca Maria

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

14     

Roman Iris

I A

80

Diplomă participare

Moraru Constanda

15     

Galan Diana

I A

77

Diplomă participare

Moraru Constanda

16     

 

Neicu Bianca Maria

I A

77

Diplomă participare

Moraru Constanda

17     

Chiosea Anastasia

I A

75

Diplomă participare

Moraru Constanda

18     

Dimulescu Denis

I A

75

Diplomă participare

Moraru Constanda

19     

Fulea Rebecca

I A

75

Diplomă participare

Moraru Constanda

20     

Mavlea Mihai Alexandru

I A

70

Diplomă participare

Moraru Constanda

21     

Capatana Delia

I A

65

Diplomă participare

Moraru Constanda

22     

Manea Emanuel

I A

65

Diplomă participare

Moraru Constanda

23     

Baila Antonia Maria Liliana

I B

95

Premiul II

Iorucu Constanta

24     

Tode Cristian Augustin

I B

95

Premiul II

Iorucu Constanta

25     

Grigore Dragos Andrei

I B

90

Mențiune

Iorucu Constanta

26     

Stan Bianca Andreea

I B

90

Mențiune

Iorucu Constanta

27     

Pop Ioana Alexandra

I B

85

Diplomă participare

Iorucu Constanta

28     

Sterea Robert Florin

I B

85

Diplomă participare

Iorucu Constanta

29     

Dache Stefania Irina

I B

80

Diplomă participare

Iorucu Constanta

30     

Lefter Eduard Andrei

I B

80

Diplomă participare

Iorucu Constanta

31     

Zisu Petru Alex

I B

80

Diplomă participare

Iorucu Constanta

32     

Ismail Pirlanta

I B

76

Diplomă participare

Iorucu Constanta

33     

Comanescu Alexia

I B

75

Diplomă participare

Iorucu Constanta

34     

Hristu Liviu Andrei

I B

71

Diplomă participare

Iorucu Constanta

35     

Iancu Cristian Andrei

I B

71

Diplomă participare

Iorucu Constanta

36     

Onofrei Vera

I B

70

Diplomă participare

Iorucu Constanta

 

37     

Talla Wei Safinaz

I B

70

Diplomă participare

Iorucu Constanta

38     

Bucur Sofia Maria

I B

67

Diplomă participare

Iorucu Constanta

 

39     

Iorucu Vlad Andrei

I D

100

Premiul de excelență

Oance Georgiana

40     

Neagu Darius Alexandru

I D

100

Premiul de excelență

Oance Georgiana

41     

Anghel Gratiela

I D

95

Premiul II

Oance Georgiana

42     

Stoian Daria Maria

I D

95

Premiul II

Oance Georgiana

43     

Kevorkian Sofia Nicoleta

I D

90

Mențiune

Oance Georgiana

44     

Serban Sasha Gabriel

I D

90

Mențiune

Oance Georgiana

45     

Serban Xania Eleni

I D

90

Mențiune

Oance Georgiana

46     

Duica Matei

I D

85

Diplomă participare

Oance Georgiana

47     

Grigorita Matei

I D

85

Diplomă participare

Oance Georgiana

48     

Simion Ioana Carina

I D

85

Diplomă participare

Oance Georgiana

49     

Dutu David

I D

80

Diplomă participare

Oance Georgiana

50     

Asan Aise

I D

75

Diplomă participare

Oance Georgiana

51     

Maritanu Diana

I D

75

Diplomă participare

Oance Georgiana

52     

Preda Larisa

I D

75

Diplomă participare

Oance Georgiana

53     

Vargalui Terza Maria

I D

75

Diplomă participare

Oance Georgiana

54     

Babu Tudor

II D

90

Mențiune

Ciuca Fevronia

55     

Dumitrescu Bianca

II D

90

Mențiune

Ciuca Fevronia

56     

Tapu David

II D

90

Mențiune

Ciuca Fevronia

57     

Papp Flavius

II D

85

Diplomă participare

Ciuca Fevronia

58     

Tanase Eduard

II D

85

Diplomă participare

Ciuca Fevronia

59     

Carabas Dimitrie

II D

80

Diplomă participare

Ciuca Fevronia

60     

Turiceanu Lairette

II D

80

Diplomă participare

Ciuca Fevronia

61     

Bejan Maria

II D

75

Diplomă participare

Ciuca Fevronia

62     

Dobre Anastasia Maria

III B

95

Premiul II

Comanici Mihaela

63     

Omer Tara

III B

95

Premiul II

Comanici Mihaela

64     

Curea Eduard

III B

83

Diplomă participare

Comanici Mihaela

65     

Bufnea Alessia

III B

77

Diplomă participare

Comanici Mihaela

66     

Bularda Maria Alexandra

III B

76

Diplomă participare

Comanici Mihaela

67     

Mihai Ioan

III B

75

Diplomă participare

Comanici Mihaela

68     

Zaharia Sebastian Alexandru

III B

74

Diplomă participare

Comanici Mihaela

69     

Serban Pavel Cristian

III B

73

Diplomă participare

Comanici Mihaela

70     

Dana Ina Andreea

III B

71

Diplomă participare

Comanici Mihaela

71     

Mircioi Maria

IV A

100

Premiul de excelență

David Doina

72     

Boamba Delia

IV A

97

Premiul II

David Doina

73     

Buzea Mario

IV A

95

Premiul II

David Doina

74     

Iancu Ariana

IV A

95

Premiul II

David Doina

75     

Mihai Radu Andrei

IV A

95

Premiul II

David Doina

76     

Fagadau Alexandru

IV A

90

Mențiune

David Doina

77     

Lefter Roxana

IV A

90

Mențiune

David Doina

78     

Mergeane Andrei

IV A

90

Mențiune

David Doina

79     

Cretu Andrei Marian

IV A

80

Diplomă participare

David Doina

80     

Manole Alexandru

IV A

80

Diplomă participare

David Doina

81     

Mavrodin David

IV A

80

Diplomă participare

 

David Doina

82     

Tanase Paris

IV A

80

Diplomă participare

David Doina

83     

Tudor Theo

IV A

80

Diplomă participare

David Doina

84     

Bedeleanu Andrei

IV A

70

Diplomă participare

David Doina

85     

Davidov Varpo Alexei

IV A

70

Diplomă participare

David Doina

86     

Gaiu Alexandru

IV A

70

Diplomă participare

David Doina

87     

 

 

Musat Luca

IV A

70

Diplomă participare

David Doina

 

88     

Pavel Bogdan Stefan

IV B

100

Premiul de excelență

Rupesac Ecaterina

89     

Batranu Robert Andrei

IV B

95

Premiul II

Rupesac Ecaterina

90     

Blanita Rares Ionut

IV B

95

Premiul II

Rupesac Ecaterina

91     

Mandila Ekatrina Ioana

IV B

95

Premiul II

Rupesac Ecaterina

92     

Tomi Ileana Alexia

IV B

91

Premiul III

Rupesac Ecaterina

93     

Badiu Xara Ioana

IV B

90

Mențiune

Rupesac Ecaterina

94     

Cheosea Bianca Maria

IV B

90

Mențiune

Rupesac Ecaterina

95     

Stan Stefan Mario

IV B

90

Mențiune

Rupesac Ecaterina

96     

Istrate Delia

IV B

89

Diplomă participare

Rupesac Ecaterina

97     

Oprea Alexia

IV B

88

Diplomă participare

Rupesac Ecaterina

98     

Benchea Rares Andrei

IV B

82

Diplomă participare

Rupesac Ecaterina

99     

Costea Vlad

IV B

76

Diplomă participare

Rupesac Ecaterina

100 

Mazilu Xenia

IV B

70

Diplomă participare

Rupesac Ecaterina

101 

Bazaitu Theodor

IV C

98

Premiul I

Mihai- Radu Liliana

102 

Campan Andreea

IV C

89

Diplomă participare

Mihai- Radu Liliana

103 

Muntean Mara

IV C

88

Diplomă participare

Mihai- Radu Liliana

104 

Georgescu Mihai

IV C

80

Diplomă participare

Mihai- Radu Liliana

105 

Dragan Robert

Pregatitoare C

100

Premiul de excelență

Opincaru Silvia

106 

Tauteanu Irina

Pregatitoare C

100

Premiul de excelență

Opincaru Silvia

107 

Caraman Theo Costin

Pregatitoare D

100

Premiul de excelență

Chivulescu Cristina

108 

Suteu Vlad Andrei

Pregatitoare D

100

Premiul de excelență

Chivulescu Cristina

109 

Vasilache Stefan

Pregatitoare D

100

Premiul de excelență

Chivulescu Cristina

110 

Moldoveanu Teodora Cristian

Pregatitoare D

92

Premiul III

Chivulescu Cristina

111 

Zuca Paul

 

Pregatitoare D

 

92

Premiul III

Chivulescu Cristina

112 

Dulgheru Elissa

Pregatitoare D

91

Premiul III

Chivulescu Cristina

113 

Badoi Darius

Pregatitoare D

90

Mențiune

Chivulescu Cristina

114 

Oancea Marisa Gabriela

Pregatitoare D

90

Mențiune

Chivulescu Cristina

115 

Diceanu David Mario

Pregatitoare D

85

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

116 

Meleaca Victoria Natalia

Pregatitoare D

85

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

117 

Miron Dan Constantin

Pregatitoare D

85

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

118 

Munteanu Eliza Cristina

Pregatitoare D

85

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

119 

Dumitrache Maria Antonia

Pregatitoare D

80

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

120 

Ciubuc Anca Nicole

Pregatitoare D

79

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

121 

Nicolae Daria Florentina

Pregatitoare D

76

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

122 

Neculau Clara

Pregatitoare D

74

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

123 

Sapera George

Pregatitoare D

69

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

124 

Moise Andrei Radu

Pregatitoare D

66

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

125 

Alexe Ingrid Maria

Pregatitoare D

64

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

126 

Manescu Teodora Maria

Pregatitoare D

62

Diplomă participare

Chivulescu Cristina

127 

Oancea David Mihai

Pregatitoare D

61

Diplomă participare

Chivulescu Cristina