Scoala nr. 28 Dan Barbilian Constanta

Comunicare, colaborare, competiție, calculatoare

 

Concursul „Comunicare, Colaborare, Competiție, Calculatoare”

 

Ediția a XII-a - martie 2018 - Etapa finală

Secțiunea povestiri

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Premiul

Profesor coordonator

1.                   

Blăniţă Rareş Ionuţ

IV

I

Rupesac Ecaterina

2.                   

Istrate Delia

IV

I

Rupesac Ecaterina

3.                   

Badiu Xara Ioana

IV

II

Rupesac Ecaterina

4.                   

Georgescu Mihai

IV

II

Mihai Radu Liliana

5.                   

Lefter Roxana

IV

II

David Doina

6.                   

Oprea Alexia

IV

II

Rupesac Ecaterina

7.                   

Benchea Rareş Andrei

IV

III

Rupesac Ecaterina

8.                   

Ghibu Alexia

IV

III

Rupesac Ecaterina

9.                   

Mușat Luca

IV

III

David Doina

10.               

Zamfir Daria Elena

IV

III

Rupesac Ecaterina

11.               

Ambrinos Mircea

IV

M

David Doina

12.               

Buzea Mario

IV

M

David Doina

13.               

Cheosea Bianca Maria

IV

M

Rupesac Ecaterina

14.               

Măndilă Ekatrina Ioana

IV

M

Rupesac Ecaterina

15.               

Tudor Theo

IV

M

David Doina

16.               

Băzăitu Theodor

IV

P

Mihai- Radu Liliana

17.               

Costea Vlad

IV

P

Rupesac Ecaterina

18.               

Covată Stelian Denis

IV

P

Rupesac Ecaterina

19.               

Făgădău Alexandru

IV

P

David Doina

20.               

Păun Luca

IV

P

Rupesac Ecaterina

21.               

Tomi Ileana Alexia

IV

P

Rupesac Ecaterina

Secțiunea grafică

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Premiul

Profesor coordonator

1.                   

Tallawei Safinaz

I

I

Iorucu Constanța

2.                   

Grigore Dragoș Andrei

I

II

Iorucu Constanța

3.                   

Sterea Robert Florin

I

M

Iorucu Constanța

4.                   

Lefter Eduard Andrei

I

P

Iorucu Constanța

5.                   

Mihăescu Andrei

I

P

Iorucu Constanța

6.                   

Stan Bianca

I

P

Iorucu Constanța

7.                   

Neicu Bianca Maria

I

II

Moraru Constanda

8.                   

Demeca George

I

M

Moraru Constanda

9.                   

Barcaru Amelia

I

P

Moraru Constanda

10.               

Costea Petru

I

P

Moraru Constanda

11.               

Manea Emanuel

I

P

Moraru Constanda

12.               

Dumitrescu Bianca

II

I

Ciucă Fevronia

13.               

Nitu Teodora Fabiana

II

II

Ciucă Fevronia

14.               

Maxim Ștefan

II

III

Ciucă Fevronia

15.               

Mircea Julia

II

P

Ciucă Fevronia

16.               

Rado Karina

II

II

Filat Galina

17.               

Mocanu Teodora 

II

III

Filat Galina

18.               

Elpujan Marco

II

M

Filat Galina

19.               

Stacescu David

II

M

Filat Galina

20.               

Boșneag Tudor 

II

P

Filat Galina

21.               

Buzoiu Anna

II

P

Filat Galina

22.               

Gruia Maria

II

P

Filat Galina

23.               

Iordache Gabriel Ștefan

II

P

Filat Galina

24.               

Marin Erika

II

P

Filat Galina

25.               

Oarnă Eduard Ion

II

P

Filat Galina

26.               

Serghei Antonio Vladimir

II

P

Filat Galina

27.               

Tinjala Robert

II

P

Filat Galina

28.               

Țuțuianu Daniel

II

P

Filat Galina

29.               

Chirpac Radu

II

P

Socariciu Paula

30.               

Soare Ema

II

P

Socariciu Paula

31.               

Tițoiu Rebecca

II

P

Socariciu Paula

32.               

Zaharia Sebastian Alexandru

III

P

Comănici Mihaela

33.               

Curea Eduard

III

I

Comănici Mihaela

34.               

Aram Platon Andrei

III

II

Comănici Mihaela

35.               

Popa Vlad Andrei

III

III

Comănici Mihaela

36.               

Manea Luana Elena

III

P

Comănici Mihaela

37.               

Mihai Ioan

III

P

Comănici Mihaela

38.               

Șerban Pavel Cristian

III

P

Comănici Mihaela

39.               

Datcu Vlad

III

III

Zecheru Florina

40.               

Țarină Iustin

III

P

Zecheru Florina

41.               

Mușat Luca

IV

III

David Doina

42.               

Oglan Andrei

IV

P

David Doina

43.               

Tătaru Andrei

IV

P

David Doina

44.               

Georgescu Mihai

IV

M

Mihai Radu Liliana

45.               

Bâzâitu Theodor

IV

P

Mihai Radu Liliana

46.               

Ghibu Alexia

IV

I

Rupesac Ecaterina

47.               

Istrate Delia

IV

I

Rupesac Ecaterina

48.               

Oprea Alexia

IV

I

Rupesac Ecaterina

49.               

Badiu Xara Ioana

IV

II

Rupesac Ecaterina

50.               

Benchea Rareş Andrei

IV

II

Rupesac Ecaterina

51.               

Blăniţă Rareş Ionuţ

IV

II

Rupesac Ecaterina

52.               

Păun Luca

IV

II

Rupesac Ecaterina

53.               

Zamfir Daria Elena

IV

II

Rupesac Ecaterina

54.               

Măndilă Ekatrina Ioana

IV

III

Rupesac Ecaterina

55.               

Pavel Bogdan Ștefan

IV

III

Rupesac Ecaterina

56.               

Sava Sonia

IV

III

Rupesac Ecaterina

57.               

Tomi Ileana Alexia

IV

III

Rupesac Ecaterina

58.               

Cheosea Bianca Maria

IV

M

Rupesac Ecaterina

59.               

Şuteu Ioana Diana

IV

M

Rupesac Ecaterina

60.               

Costea Vlad

IV

P

Rupesac Ecaterina

61.               

Covată Stelian Denis

IV

P

Rupesac Ecaterina

62.               

Feizula Aslan Andrei

IV

P

Varsami Nicoleta

Secțiunea powerpoint

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Premiul

Profesor coordonator

1.                   

Georgescu Mihai

IV

I

Mihai Radu Liliana

2.                   

Badiu Xara Ioana

IV

II

Rupesac Ecaterina

3.                   

Costea Vlad

IV

II

Rupesac Ecaterina

4.                   

Oprea Alexia

IV

II

Rupesac Ecaterina

5.                   

Păduraru Ioana

IV

II

Mihai Radu Liliana

6.                   

Sezonov Erica

IV

II

Mihai Radu Liliana

7.                   

Tomi Ileana Alexia

IV

II

Rupesac Ecaterina

8.                   

Zoga Maria Teodora

IV

II

Mihai Radu Liliana

9.                   

Ambrinos Mircea

IV

III

David Doina

10.               

Blăniţă Rareş Ionuţ

IV

III

Rupesac Ecaterina

11.               

Câmpan Andreea

IV

III

Mihai Radu Liliana

12.               

Cheosea Bianca Maria

IV

III

Rupesac Ecaterina

13.               

Ghibu Alexia

IV

III

Rupesac Ecaterina

14.               

Istrate Delia

IV

III

Rupesac Ecaterina

15.               

Sava Sonia

IV

III

Rupesac Ecaterina

16.               

Ambronos Mircea

IV

III

David Doina

17.               

Benchea Rareş Andrei

IV

M

Rupesac Ecaterina

18.               

Făgădău Alexandru

IV

M

David Doina

19.               

Lazăr Karina

IV

M

Mihai Radu Liliana

20.               

Păun Luca

IV

M

Rupesac Ecaterina

21.               

Zamfir Daria Elena

IV

M

Rupesac Ecaterina

22.               

Băzăitu Theodor

IV

P

Mihai Radu Liliana

23.               

Covată Stelian Denis

IV

P

Rupesac Ecaterina

24.               

Milcoveanu Luca

IV

P

David Doina

25.               

Pavel Bogdan Ștefan

IV

P

Rupesac Ecaterina

26.               

Stan Mario Ștefan

IV

P

Rupesac Ecaterina

27.               

Sauget Patricia

IV

P

Mihai Radu Liliana