Scoala nr. 28 Dan Barbilian Constanta

Admitere Liceu 2017

Astăzi, 12 iulie 2017, s-au afişat rezultatele admiterii la liceu a absolvenţilor şcolii noastre. Situaţia repartizării, pe scurt, este următoarea:

- COLEGIUL NAŢIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN": 9 ELEVI

- LICEUL TEORETIC "OVIDIUS": 1 ELEV

- LICEUL TEORETIC "TRAIAN": 7 ELEVI

- COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI EMINESCU": 8 ELEVI

- LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANŢA: 1 ELEV

- COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC "C-TIN BRĂTESCU": 1 ELEV

- LICEUL TEORETIC "GEORGE CĂLINESCU": 2 ELEVI

- COLEGIUL COMERCIAL "CAROL I": 4 ELEVI

- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU": 1 ELEV

- LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII: 2 ELEVI

- LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU": 2 ELEVI

- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC: 3 ELEVI

- LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN N. ROMAN": 1 ELEV

- LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE MIRON COSTIN": 1 ELEV

- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA": 2 ELEVI

- LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI": 1 ELEV

- CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "ALBATROS": 1 ELEV

 

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME ELEV

UNITATEA ŞCOLARĂ

SPECIALIZAREA

1

COMĂNESCU ANDREEA

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

2

BAIAS  BIANCA MARIA

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

3

UZUN  TEODORA

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

4

LIȘMAN I CMARIA ALEXANDRA

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

5

CONȚULOV  ERICA SORINA

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

6

DINU   RADU ANDREI

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

7

ADOCHIEI   ȘTEFAN

LICEUL TEORETIC ‘TRAIAN’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

8

COTAN   IULIA

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe Sociale

9

TOMA   IUSTIN MATEI

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe Sociale

10

GRIGORE ANDREI

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIRCEA CEL BĂTRÂN’ CONSTANŢA

Ştiinţe Sociale

11

POSTOLE   ANDREI BOGDAN

LICEUL TEORETIC ’OVIDIUS’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

12

PETROVICI   LIVIU

LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

13

MIHALCEA  RANIM LAVINIA

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

14

LICĂRETE   TUDOR MARIAN

LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

15

MOTOI   ANDRADA  ANA

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Filologie

16

CAMBREA   MARA ANDREEA

LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

17

GÎRȚU  PAUL

LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

18

ANCUȚA  ALEXIA

LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

19

FUNDEANU  RĂZVAN

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

20

ALEXANDRU  ADINA IOANA

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Filologie

21

DESPINOIU  ARMAND THEODOR

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

22

PELIN-LITKE  MARTA CARMEN

COLEGIUL NAŢIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe ale Naturii

23

OCU DRAGOȘ

LICEUL TEORETIC ’GEORGE CĂLINESCU’ CONSTANŢA

Filologie

24

RADO  VINCENȚIU JUSTIN

COLEGIUL NAŢIONAL  PEDAGOGIC ’CONSTANTIN  BRĂTESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe Sociale

25

EUMEN ROBERT ŞTEFAN

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Filologie

26

GIOLACAI ARTUR LEVENT

LICEUL TEORETIC ‘TRAIAN’ CONSTANŢA

Filologie

27

POPESCU TUDOR MIHAI

COLEGIUL NAŢIONAL ‘MIHAI EMINESCU’ CONSTANŢA

Ştiinţe Sociale

28

GANE BOGDAN ALEXANDRU

LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANŢA

Matematică-Informatică

29

NĂSTASE  ŞTEFAN

LICEUL TEORETIC ’GEORGE CĂLINESCU’ CONSTANŢA

Filologie

30

CICIU  NICOLA

COLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANŢA

Economic

31

GIOGI  OLIMPIA

COLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANŢA

Comerţ

32

FULEA  ȘTEFANIA BEATRICE

COLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANŢA

Turism şi alimentaţie

33

SPÎNOCHE  ALEXANDRA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ‘NICOLAE ROTARU’ CONSTANŢA

Volei

34

ISMAIL  ALBERT

COLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANŢA

Turism şi alimentaţie

35

DUMITRACHE  RENATA MARIA

LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII CONSTANŢA

Electric

36

ISMAIL  SEZGHIN

LICEUL TEHNOLOGIC ’VIRGIL MADGEARU’ CONSTANŢA

Comerţ

37

VLĂESCU  ȘTEFAN VLAD

LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N. ROMAN’ CONSTANŢA

Economic

38

ZALOMIR  GHEORGHIȚĂ VASILICĂ

LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII CONSTANŢA

Electric

39

MUNTEANU  SEBASTIAN CRISTIAN

COLEGIUL TEHNIC  ENERGETIC CONSTANŢA

Electronică automatizări

40

PETCU ANTIMIR  ALEXANDRU

LICEUL TEHNOLOGIC ’VIRGIL MADGEARU’ CONSTANŢA

Estetica şi igiena corpului omenesc

41

BOTEA  ANDREI RAFAEL

COLEGIUL TEHNIC  ENERGETIC CONSTANŢA

Electric

42

ABABEI  ELENA LUIZA

LICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE MIRON COSTIN’ CONSTANŢA

Industrie alimentară

43

ONCICĂ  CĂTĂLIN DUMITRU

COLEGIUL TEHNIC  ENERGETIC CONSTANŢA

Electric

44

SIBICEANU  ANDREI CRISTIAN

LICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE LEONIDA’ CONSTANŢA

Electric

45

MAZILU  VALENTINA DIANA

LICEUL TEHNOLOGIC ’C.A.ROSETTI’ CONSTANŢA

Turism şi alimentaţie

46

FEIZULA  MEDENI

CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ’ALBATROS’ CONSTANŢA

Estetica şi igiena corpului omenesc

47

HASAN   SEDAN

LICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE LEONIDA’ CONSTANŢA

Mecanică

 

LE DORIM MULT SUCCES ABSOLVENŢILOR NOŞTRI!