Scoala nr. 28 Dan Barbilian Constanta

Concursul Dan Barbilian, ediția V, 2017

Concursul „Dan Barbilian - Matematica în viața noastră

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Rezultatul obținut

Cadrul didactic coordonator

1.                   

Georgescu Mihai

III

100

Mihai- Radu Liliana

2.                   

Pavel Bogdan Ștefan

III

100

Rupesac Ecaterina

3.                   

Buzea Mario Octavian

III

90

David Doina

4.                   

Făgădău Alexandru

III

90

David Doina

5.                   

Iancu Ariana

III

90

David Doina

6.                   

Cheosea D. Bianca Maria

III

90

Rupesac Ecaterina

7.                   

Măndilă Gh. Ekatrina Ioana

III

90

Rupesac Ecaterina

8.                   

Mergeane Andrei

III

85

David Doina

9.                   

Câmpan Andreea

III

85

Mihai- Radu Liliana

10.               

Riad Sara

III

80

Mihai- Radu Liliana

11.               

Badiu Xara Ioana

III

80

Rupesac Ecaterina

12.               

Benchea D. Rareş Andrei

III

80

Rupesac Ecaterina

13.               

Boambă Delia

III

70

David Doina

14.               

Lefter Roxana Sânziana

III

70

David Doina

15.               

Muntean Mara

III

70

Mihai- Radu Liliana

16.               

Batranu F.L. Robert Andrei

III

70

Rupesac Ecaterina

17.               

Davidov Alexei

III

60

David Doina

18.               

Mircioiu Maria

III

60

David Doina

19.               

Blăniţă A.M. Rareş Ionuţ

III

60

Rupesac Ecaterina

20.               

Bâzâitu Theodor

III

50

Mihai- Radu Liliana

21.               

Sauget Patricia

III

40

Mihai- Radu Liliana

22.               

Tudor Theo

III

35

David Doina

23.               

Manole Alexandru

III

30

David Doina

24.               

Matei David

III

30

David Doina

25.               

Vanghelici Maria

III

30

Varsami Nicoleta

26.               

Balcan Octavian

IV

100

Burlacu Irina

27.               

Cocione George

IV

100

Burlacu Irina

28.               

Dinu Alexandru

IV

100

Burlacu Irina

29.               

Tode Antonia Ianula

IV

100

Burlacu Irina

30.               

Cușu Sonia

IV

100

Iliescu Simona

31.               

Dumitrescu Adriana

IV

100

Iliescu Simona

32.               

Ismăileanu Mara

IV

100

Iliescu Simona

33.               

Oană Ioana

IV

100

Iliescu Simona

34.               

Paicu Tania

IV

100

Iliescu Simona

35.               

Dan  Theodor

IV

90

Iliescu Simona

36.               

Răpeanu Maria

IV

90

Iliescu Simona

37.               

Ragea David

IV

85

Iliescu Simona

38.               

David Solomon

IV

82

Iliescu Simona

39.               

Matei Ayan Andrei

IV

75

Opincaru Silvia

40.               

Toma Mihnea

IV

73

Iliescu Simona

41.               

Babu Ștefan

IV

70

Burlacu Irina

42.               

Bida Teodora

IV

70

Burlacu Irina

43.               

Fulina Tina

IV

70

Burlacu Irina

44.               

Cobasnian Alesia Nicoleta

IV

65

Burlacu Irina

45.               

Geambazu Andrei

IV

53

Burlacu Irina