Scoala nr. 28 Dan Barbilian Constanta

Concursul Dan Barbilian

Concursul „Dan Barbilian - Matematica în viața noastră

ANUL ȘOCLAR 2017-2018

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Rezultatul obținut

Premiul obținut

Cadrul didactic coordonator

1.                    

Curea Eduard

III

100

I

Comănici Mihaela

2.                    

Dobre Anastasia Maria

III

90

II

Comănici Mihaela

3.                    

Tega George

III

90

II

Zecheru Florina

4.                    

Dană Ina Andreea

III

80

III

Comănici Mihaela

5.                    

Datcu Alexandru

III

80

III

Zecheru Florina

6.                    

Pega George Mihai

III

80

III

Zecheru Florina

7.                    

Țarină Iustin

III

80

III

Zecheru Florina

8.                    

Bufnea Alessia Cristina

III

70

M

Comănici Mihaela

9.                    

Omer Tara

III

70

M

Comănici Mihaela

10.                

Popescu Ana Maria

III

70

M

Comănici Mihaela

11.                

Drăghici Denis

III

70

M

Zecheru Florina

12.                

Ismail Alsu

III

70

M

Zecheru Florina

13.                

Nastasia Maria

III

70

M

Zecheru Florina

14.                

Măndilă Ekatrina Ioana

IV

100

I

Rupesac Ecaterina

15.                

Pavel Bogdan Ștefan

IV

100

I

Rupesac Ecaterina

16.                

Iancu Ariana

IV

90

II

David Doina

17.                

Tănase Paris

IV

90

II

David Doina

18.                

Câmpan Andreea

IV

90

II

Mihai Radu Liliana

19.                

Buzea Mario Octavian

IV

80

III

David Doina

20.                

Făgădău Alexandru Gabriel

IV

80

III

David Doina

21.                

Matei David

IV

80

III

David Doina

22.                

Mergeane Andrei

IV

80

III

David Doina

23.                

Adam Albert

IV

80

III

Mihai Radu Liliana

24.                

Bâzâitu  Theodor  George

IV

80

III

Mihai Radu Liliana

25.                

Georgescu Mihai

IV

80

III

Mihai Radu Liliana

26.                

Mazilu Xenia

IV

80

III

Rupesac Ecaterina

27.                

Boambă Delia

IV

70

M

David Doina

28.                

Oancea Drăistaru Rareș

IV

70

M

David Doina

29.                

Sezonov Erica

IV

70

M

Mihai Radu Liliana

30.                

Fulina Tina

V

90

II

Negoita Diana

31.                

Leolea Alesia

V

80

III

Negoita Diana

32.                

Dode Cristiana

V

70

M

Negoita Diana

33.                

Cadir Emir

V

70

M

Negoita Diana

34.                

Martalog Claudia

VI

90

II

Negoita Diana

35.                

Dimcica Dinu

VI

80

III

Negoita Diana

36.                

Filimon Alexandra

VI

80

III

Negoita Diana

37.                

Gafar Sibel

VI

70

M

Negoita Diana

38.                

Ganea Maria

VI

70

M

Negoita Diana

39.                

Tanasescu Ramona

VII

80

III

Arventiev Maria

40.                

Tragone Alexia

VII

70

M

Arventiev Maria

41.                

Lupea Cristina

VIII

80

III

Arventiev Maria

42.                

Manea Tudor

VIII

80

III

Arventiev Maria

43.                

Ispas Anisia

VIII

70

M

Arventiev Maria

 

ANUL ȘCOLAR 2016-2017

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Clasa

Rezultatul obținut

Cadrul didactic coordonator

1.                   

Georgescu Mihai

III

100

Mihai- Radu Liliana

2.                   

Pavel Bogdan Ștefan

III

100

Rupesac Ecaterina

3.                   

Buzea Mario Octavian

III

90

David Doina

4.                   

Făgădău Alexandru

III

90

David Doina

5.                   

Iancu Ariana

III

90

David Doina

6.                   

Cheosea D. Bianca Maria

III

90

Rupesac Ecaterina

7.                   

Măndilă Gh. Ekatrina Ioana

III

90

Rupesac Ecaterina

8.                   

Mergeane Andrei

III

85

David Doina

9.                   

Câmpan Andreea

III

85

Mihai- Radu Liliana

10.               

Riad Sara

III

80

Mihai- Radu Liliana

11.               

Badiu Xara Ioana

III

80

Rupesac Ecaterina

12.               

Benchea D. Rareş Andrei

III

80

Rupesac Ecaterina

13.               

Boambă Delia

III

70

David Doina

14.               

Lefter Roxana Sânziana

III

70

David Doina

15.               

Muntean Mara

III

70

Mihai- Radu Liliana

16.               

Batranu F.L. Robert Andrei

III

70

Rupesac Ecaterina

17.               

Davidov Alexei

III

60

David Doina

18.               

Mircioiu Maria

III

60

David Doina

19.               

Blăniţă A.M. Rareş Ionuţ

III

60

Rupesac Ecaterina

20.               

Bâzâitu Theodor

III

50

Mihai- Radu Liliana

21.               

Sauget Patricia

III

40

Mihai- Radu Liliana

22.               

Tudor Theo

III

35

David Doina

23.               

Manole Alexandru

III

30

David Doina

24.               

Matei David

III

30

David Doina

25.               

Vanghelici Maria

III

30

Varsami Nicoleta

26.               

Balcan Octavian

IV

100

Burlacu Irina

27.               

Cocione George

IV

100

Burlacu Irina

28.               

Dinu Alexandru

IV

100

Burlacu Irina

29.               

Tode Antonia Ianula

IV

100

Burlacu Irina

30.               

Cușu Sonia

IV

100

Iliescu Simona

31.               

Dumitrescu Adriana

IV

100

Iliescu Simona

32.               

Ismăileanu Mara

IV

100

Iliescu Simona

33.               

Oană Ioana

IV

100

Iliescu Simona

34.               

Paicu Tania

IV

100

Iliescu Simona

35.               

Dan  Theodor

IV

90

Iliescu Simona

36.               

Răpeanu Maria

IV

90

Iliescu Simona

37.               

Ragea David

IV

85

Iliescu Simona

38.               

David Solomon

IV

82

Iliescu Simona

39.               

Matei Ayan Andrei

IV

75

Opincaru Silvia

40.               

Toma Mihnea

IV

73

Iliescu Simona

41.               

Babu Ștefan

IV

70

Burlacu Irina

42.               

Bida Teodora

IV

70

Burlacu Irina

43.               

Fulina Tina

IV

70

Burlacu Irina

44.               

Cobasnian Alesia Nicoleta

IV

65

Burlacu Irina

45.               

Geambazu Andrei

IV

53

Burlacu Irina